Výroba svadobných obrúčok

Výroba svadobných obrúčok

Výber a výroba svadobných obrúčok je proces plný emócií a dôležitých rozhodnutí, ktoré ovplyvnia celý váš život. Obrúčky sú symbolom lásky a oddanosti, a preto je dôležité, aby ste si vybrali tie správne. V tomto blogu sa pozrieme na to, ako sa vyrábajú svadobné obrúčky a ako si vybrať tie najlepšie pre vás a vášho partnera.

 

Výber svadobných obrúčok

Pri výbere svadobných obrúčok je dôležité vziať do úvahy niekoľko faktorov, vrátane vášho osobného štýlu, preferencií a rozpočtu.

Obrúčky môžu byť zdobené kameňmi, rôznymi vzormi a gravírovaním, čo ich robí jedinečnými a osobnými. U nás na predajni nájdete množstvo vzoriek, ktoré si môžte osobne pozrieť a vyskúšať.

Ak vás neosloví žiadna z našich vzoriek je možné vyrobiť obrúčky napríklad aj podľa fotky, ktorú nám prinesiete. Množstvo už vyrobených obrúčok nájdete aj u nás na stránke, kde sa môžte inšpirovať výberom.

 

Po príchode k nám na predajňu si vyberiete konkrétny typ a šírku obrúčky. Vyberiete si farbu zlata, aký povrch by mala mať obrúčka ale aj či do obrúčky budeme osádzať kamene. Následne Vám zmeráme veľkosť obrúčky čo najpresnejšie. Po výbere všetkých týchto parametrov Vám vieme obrúčky naceniť a môžeme začať výrobu vašich svadobných obrúčok.

 

Výroba svadobných obrúčok

Výroba svadobných obrúčok je zložitý proces, ktorý si vyžaduje veľa starostlivosti a pozornosti k detailom. Obrúčky sa vyrábajú štandardne zo 14 karátového zlata. Či už si vyberiete žlté, biele alebo ružové zlato je úplne na Vás. Každá obrúčka sa vyrába ručne, s láskou a starostlivosťou o detaily. Podľa toho aký typ ste si zvolili začína zlatník výrobu. Zlato sa valcuje a ohýba tak aby nadobudlo požadovaný tvar. Keď sú obrúčky hotové, naši zlatníci ich dôkladne opracujú a vyleštia, aby vyzerali čo najlepšie. Urobia posledné detaily ohľadne povrchovej úpravy, vsadenia kameňov a obrúčky následne smerujú na puncový úrad. Po príchode z puncového úradu ešte raz obrúčky kontrolujeme a následne odovzdávame budúcim manželom.

 

Príďte si vyrobiť svoje obrúčky

Ak sa rozhodnete vyrobiť si svadobné obrúčky, môžete tak urobiť u nás pod dozorom skúseného zlatníka. Celý proces výroby svadobných obrúčok je zážitkom, ktorý si páry budú pamätať po celý život. Je to niečo, čo ich spája a robí ich svadobný deň ešte osobnejším a špeciálnejším. Ak sa aj vy chcete zapojiť do výroby svojich svadobných obrúčok, stačí nás kontaktovať a dohodnúť si termín. Tešíme sa na vás a na to, že vám pomôžeme vytvoriť si obrúčky, ktoré budú symbolizovať vašu lásku a oddanosť navzájom.

 

Nezáleží na tom, či sa rozhodnete vyrobiť si svoje vlastné svadobné obrúčky alebo túto dôležitú úlohu zveríte našim šikovným zlatníkom, dôležité je, aby ste si vybrali tie správne pre vás a vášho partnera. Obrúčky sú symbolom lásky a oddanosti, a preto by mali byť jedinečné a osobné.